Canon imageRUNNER ADVANCE C3520i II*

. na trh přichází II.edice oblíbené 3.generace multifunkčních kopírovacích strojů Canon imageRUNNER ADVANCE

… ve standardu budou stroje vybaveny funkcemi, které byly doposud za příplatek

 … dalším integrovaným řešením II.edice je Uniflow Online Express, které umožňuje elegantní zapojení zařízení do prostředí Uniflow Cloud

 … zařízení imageRUNNER ADVANCE představují technologii, která tři roky po sobě dokázala získat prestižní ocenění “A3 MFP Line of the Year”

Canon uvádí oceňovanou druhou edici portfolia zařízení imageRUNNER ADVANCE 3. generace. Zákazníkům nabízí bezpečný vstup do cloudu.

Společnost Canon, globální lídr v oblasti digitálního zpracování obrazu, dnes oznámila výrazné vylepšení své řady zařízení imageRUNNER ADVANCE 3. generace. Druhá edice portfolia společnosti Canon spojuje nejnovější technologie v oblastech hardwaru i softwaru a poskytuje tak firmám zabezpečená a konzistentní cloudová řešení správy dokumentů.

Popis nových standardních aplikací Canon ImageRUNNER ADVANCE II.edice

Encrypted Secure Print – Software pro šifrovaný tisk

  • Tento doplněk umožňuje šifrovat tisková data odeslaná z počítače pomocí funkce zabezpečeného tisku a opět je na stroji dešifrovat. Funkce zvyšuje zabezpečení tiskových dat tím, že zabraňuje ostatním uživatelům jednoduše prohlížet obsah tištěných dokumentů.

Secure Watermark – Ochranný vodoznak

  • Režim Ochranný vodoznak umožňuje vložit na pozadí kopií skrytý text. Vložen může být např. text „DŮVĚRNÉ“, datum a čas nebo název oddělení. Vložený text se objeví v případě, kdy budou zhotovovány kopie dokumentu s ochranným vodoznakem.

Encrypted PDF + Device signature PDF – Šifrované PDF a PDF s podpisem zařízení

  • Režim Šifrované PDF umožňuje šifrovat soubory PDF odesílané ze zařízení na e-mailovou adresu nebo souborový server, čímž zvyšuje bezpečnost jejich přenosu. Šifrovaný PDF soubor mohou otevřít, tisknout nebo měnit pouze uživatelé, kteří zadají správné heslo. Soubor PDF s podpisem zařízení je PDF dokument s unikátním podpisem zařízení. Podpis zařízení umožňuje příjemci PDF zjistit zařízení, kde soubor vzniknul.

Zjistit více o produktu