Tiskové služby a dárkové předměty

———-

Vítá Vás tiskové centrum v Karlových Varech,
které pro Vás zajišťuje tiskové služby na profesionální úrovni.

Nabízíme Vám též výrobu originálních předmětů s Vaší fotografií nebo obrázkem. Potisk je možné vytvořit na tričko, polštářek nebo hrníček. Buďte kreativní a motiv si například sami namalujte.

Zadejte zakázku na fotodárek online

I am text block. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.

Tisk na originální média a fotopapíry Canon

  • 10×15          5,90 ,-
  • 13×18          9,-
  • A4               28,-
  • A3               75,-
  • A2             175,-
  • A1             350,-
  • A0             700,-

 

Speciální nabídka tisk A2

Fototisk A2 ( 420 mm x 594 mm) na matný fotopapír Canon Satin 170g

Cena v akci pouze 85 Kč


On-line Tiskové centrum

ŠPIČKOVÁ TECHNIKA CANON K VAŠIM SLUŽBÁM

Malonákladové zakázky realizujeme na profesionálních zařízeních Canon, které patří ke špičce na trhu. Na tiskovém stroji tiskneme a kopírujeme do formátu SRA3 a v rozsahu gramáží 70-300 g/m2. Tiskneme na běžné bílé i barevné kopírovací papíry, křídové papíry i propisovací formuláře, vytváříme letáky, oznámení, vizitky, vstupenky atd. Můžete nás navštívit osobně,data přijímáme pomocí FORMULÁŘE, aplikace naší webové samoobsluhy, případně po domluvě i e-mailem. Vytvořené zakázky distribuujeme po celé české republice vlastní dopravou nebo smluvním přepravním partnerem.

Náš velkoformátový plotr, na kterým můžeme zrealizovat tisk dokumentace, map, projektů či fotografií až do formátu A0 je vybaven i velkoformátovým scannerem. Proto můžeme nabídnout i skenování Vašich dokumentů až do formátu A0 a jejich následné uložení na paměťové médium, nebo zkopírování včetně složení výkresů a dalších následných dokončovacích prací.

Pro konečný profesionální vzhled Vašich dokumentů nabízíme řadu dokončovacích prací. Dokumenty ořízneme, zalaminujeme, svážeme do kroužkové plastové i drátěné vazby, nabízíme též vazbu V1 se svorkami ve hřbetu nebo bezkonkurenční profesionální lepenou vazbu V2. Výsledek zabalíme do fólie a odešleme kamkoliv po celé ČR přepravní službou DPD, nebo i do celého světa -jsme Servicepoint společnosti DHL.

Můžeme Vám pomoci? Napište nám