PROXIMA spol. s r.o. | Silver Partner Canon

Firma Proxima spol. s.r.o. působí v oboru kancelářské techniky již od roku 1991. Pro své zákazníky zajišťuje pomoc s jejím výběrem, pořízením a také následným záručním a pozáručním servisem. Již od počátku se svými výsledky a přístupem zařadila do páteřní sítě společnosti Canon, od které pravidelně získává certifikáty, čerpá podporu pro své projekty a obchodní a servisní školení pro svúj tým.

Proxima spol.s r.o., jako jedna z prvních společností v regionu, s cílem přiblížit kancelářskou techniku veřejnosti, otevřela v centru Karlových Varů kamennou prodejnu se zaměřením na kopírování a tisk dokumentú. Znamenalo to vysokou investici do nákupu profesionální kopírovací techniky, avšak díky tomuto kroku se stala značka Canon v regionu synonymem pro kvalitní služby v tomto oboru. V dalších letech se k tomuto přidružila i výroba a potisk reklamních předmětů a potisk textilu.

Důležitý přelom v historii společnosti se odehrál v roce 2013, kdy došlo ke vstupu firmy Can21 jako strategického partnera. Spolu s tím došlo k vybudování nových principů fungování firmy a vybavení technikou pro malonákladový profesionální tisk se zaměřením na zakázky od větších společností. Spolu s tím byl vytvořen systém webové zákaznické podpory a také elektronická sběrna zakázek, která nabízí služby od zadání tiskové zakázky přes její výrobu až po následné kompletování a distribuci po celé ČR.

V únoru 2018 se Proxima spol. s.r.o. transformovala do dvou samostatných subjektů, které spolu velmi úzce spolupracují. Služby kopírování pro veřejnost a výrobu reklamních předmětů převzala nově založená společnost HOME COPY a PROXIMA spol.s r.o., se sídlem na nové adrese v Karlových Varech – Dvorech na ulici kpt. Jaroše 195/5, nadále provozuje obchodní a servisní zastoupení Canon , prodej a servis ostatní kancelářské techniky a sekci malonákladového profesionálního tisku. V nových prodejních prostorách poskytuje i služby černobílého a plnobarevného kopírování a malonákladového tisku až do formátu A0 a ostatní přidružené služby jako skenování do formátu A0, laminování a vazba dokumentů, výrobu razítek a prodej ostatní drobné techniky pro každou kancelář. Rozvíjející se a stále více žádanou službou jsou i pronájmy techniky založené na značce Canon, kde PROXIMA spol. s r.o., jako autorizovaný servisní partner, nabízí plnou obchodní a servisní podporu značky v regionu.

PROXIMA spol.s r.o. - Canon Certifikát 2018