Canon imageRUNNER-ADVANCE DX 3700 Serie

Řada produktů Canon , která zvyšuje produktivitu v malých a středních kancelářích vysoce kvalitními funkcemi tisku, kopírování a skenování, ovládanými z uživatelsky přívětivé dotykové obrazovky.

Pronájem stroje

Pronájem- moderní forma pořízení techniky

Nevažte své volné finanční prostředky do nákupu multifunkčního zařízení a pořiďte si jej formou pronájmu již za 990 Kč bez DPH/měsíc. Získáte tak přehled nad skutečnými náklady na kopírování a získáte záruku na stroj po celou dobu trvání smlouvy.

Více podrobností

Řada imageRUNNER ADVANCE DX C3700

Inteligentní a kompaktní barevná multifunkční zařízení A3.


 

Získejte informace o možnostech a výhodách použití multifunkčních zařízení Canon iR-ADVANCE DX

Poraďte se s námi

Spolehlivé zabezpečení


Kompletní ochrana vašich dokumentů, sítě a zařízení díky všestrannému zabezpečení zahrnujícímu software McAfee Embedded Control vás zcela zbaví starostí.

uniFlow Online


Dopřejte si lepší připojení a využijte výhod cloudu díky jedinému integrovanému řešení. Naše cloudové řešení uniFLOW Online zjednodušuje správu tisku a snižuje náklady prostřednictvím inteligentního provádění auditů, sestavování rozpočtu a hlášení. Pracujte chytřeji tak, že pomocí funkce vícenásobného oříznutí skenu naskenujete více položek. Úpravou nastavení tisku v zařízení pak dosáhnete přesných výsledků.

Mám zájem o bližší informace k řadě DX